Kullanıcı

Kullanıcı Ekle
İsim Soy İsim: Kullanıcı E-Posta Oluşturma Tarihi İşlem
Rohat Ok rohatok rohatok@gmail.com 13.1.2018 21:17:53
Botan Ok botanok botan@gmail.com 13.1.2018 21:17:53
AGOP EGOYAN agopegoyan T.Little@live.com 9.10.2017 09:57:45
Hailey Cullen user1 J.Riddick@wikipedia.net 1.7.2017 17:24:13
Landon Swift user1 Brianna.Walters@amazon.co 23.10.2017 22:15:23
Lydia Cullen user1 Nevaeh.Cassidy@bestbuy.net 4.4.2017 11:18:02
Savannah Riddick user1 E.Riddick@etsy.com 16.2.2017 11:53:28
Ryan Perkins user1 Evan.Thorne@sky.info 7.12.2017 23:14:59
Anthony Fleming user1 S.Joyce@sky.net 31.3.2017 19:43:11
James Nash user1 Madeline.Coles@lego.us 30.8.2017 10:37:58

Abone Ol

Luys Aktüel Magazin ile ilgili tüm gelişmeleri takip edin!

İletişim

Bozkurt Mah. Kurtuluş Cad. Öğer Apt. No:125 / Giriş Kat Şişli /İstanbul

(0212) 2512780

luys@luys.com.tr

Biz Kimiz?

Yayın hayatının ilk gününden itibaren başta İstanbul ve Türkiye olmak üzere Amerika, Fransa, Almanya ve Arjantin’de okurlarıyla buluşmayı başaran LUYS, Cemiyet Gazeteciliğine farklı bir bakış açısı ile Ermeni, Süryani, Rum, Musevi Cemiyetleri’nin merak edilen renkli yaşantılarını sayfalarına taşıyor. Dünya çapında tanınmış başarılı iş insanlarını, sanatçıları ve tanıdık simaları, en gözde davetleri yani hayatın en renkli anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Birinci yıl kutlamamızı canlı yayın ile 26 ülkeden 30.000 kişiye ulaşarak kutladık. Kısa zamanda yakaladığımız gurur verici başarımız ile gün geçtikçe LUYS yani ışık saçmaya devam ediyoruz.

Yukarı Çık